fbpx
Kategoriler
Obezite Obezite ve Yemek Obezite Videoları

Hamburgere Vücudumuzda Ne Oluyor? (Kesinlikle İzleyin!)

Obezite.com olarak, besinlerin vücudumuzda sindirimine dair yaptığımız araştırmalarda rastladığımız bir videoyu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Obezite.com olarak, besinlerin vücudumuzda sindirimine dair yaptığımız araştırmalarda rastladığımız bir videoyu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Şok olacağınız görüntüler mevcut!

Çok sağlıksız olduğu herkes tarafından bilinen fast food gıdalar ve onların en başında gelen hamburgerin vücudumuzdaki hidroklorik asitle (yani mide asidiyle) nasıl tepkime verdiğini gösteren bir videoyu sizlerle paylaşıyoruz.

Nottingham Üniversitesi’nde yapılan bir deney. Büyük bir fast food zincirinden alınan bir hamburgerin yarısını hidroklorik asidin içine batırınca neler oluyor onu görebiliriz. Videonun sonundaki hamburger 3.5 saat bekledikten sonra gerçekleşen tepkimedir. İzleyeceğiniz üzere iğrenç ve resmen katran şeklinde bir görünüm oluyor. En iyi beslenme şekli doğal beslenmedir diyoruz ve sizleri video ile başbaşa bırakıyoruz.

(Lütfen çocuklarınızla, etrafınızdakilerle, eşiniz, dostunuz ile kısacası sevdiklerinizle paylaşın ki fast food gıdaların ne denli kötü olduğu konusunu tam anlayabilsinler.)

Bu hamburger sindirimi videosu ile fast food zararları konusunda, daha da kesin bir takım kararlar alınabilir. Fast food gıdaların sindirimi konusunda da ne kadar zorluk çekildiğini izlemiş oluyoruz.

İğrenç fast food
Hamburgerin sindirimi

“Hamburgere Vücudumuzda Ne Oluyor? (Kesinlikle İzleyin!)” için bir yanıt

Bir cevap yazın

draw-freehand.png
Yazı ile ilgili yorumlarınızı paylaşabilir ya da sormak istediğiniz soru varsa aşağıdaki formu kullanabilirsiniz. Sorulara en kısa sürede yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen iletinizi gönderirken dil bilgisi kurallarına özen gösteriniz.
 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.